13-09-2011
İzmirMega Uluslararası Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.'den Kamuoyu Duyurusu


Çeşitli görsel ve yazılı medyada; 12 ve 13 Eylül 2011 tarihlerinde Kürtçe dilinde hizmet veren '11883 Ulusal Bilinmeyen Numaralar' hizmetimiz hususunda yayımlanan haberlere istinaden, Şirketimiz tarafından bir açıklama yapılması gerektiği değerlendirilmiştir:

Firmamız; Rehberlik Hizmeti İşletmeciliği kapsamında uzun yıllardır, dünyanın bir çok ülkesinde, yirmiye yakın farklı numara ile pek çok dilde hizmet sunmaktadır. (http://www.euroauskunft.com) Yine; Ülkemizde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) 20-07-2008 tarihinde aldığı yetkilendirme ile “Türkçe Bilinmeyen Numaralar Servisi” hizmetimiz 11881 kısa numarası ile devam etmekle birlikte; Kürt kökenli vatandaşlarımızın da, kendi dillerinde bu hizmetlerden maksimum fayda sağlamaları adına, 11883 kısa numarası üzerinden Kürtçe dilinde “Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisi” hizmetini de başlatmış bulunmaktadır. Vatandaşlarımız bu servis ile, isim üzerinden telefon numarası sorgulamanın yanısıra, numaradan isim sorgulama, kurumsal telefon numaraları, acil servis numaraları, nöbetçi eczane vs.. gibi bir çok hizmetten Kürtçe dilinde hizmet alabilmektedirler. Yakın zaman içerisinde, gerek 11881, gerekse de 11883 kısa numarası üzerinden, uluslararası bilinmeyen numaralar hizmetinin de devreye alınması planlarımız dahilindedir.

Servisimiz henüz çok kısa bir süredir hizmette olmasına karşın, yoğun ilgi ve talep görmüş olup; beklentilerimizin üstünde gelişen bu yoğun talebi karşılamaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.

Söz konusu hizmete ilişkin olarak, Halkımınızın gösterdiği teveccühe teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
       
Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
Ana Sayfa Servislerimiz
Sabit Telefon Hizmetleri
Mega Carrier
Arama Kartı
Bilinmeyen Numaralar
Çağrı Merkezi
TelMy
Hakkımızda
Şirket Profili
Network Altyapısı
Arabağlantı Teknikleri
İnsan Kaynakları
Mega İştirakleri
İştirakler
İş Ortakları
Referanslar
İletişim
İletişim Bilgileri
İletişim Formu
Bilgilendirme
Mevzuat
Telekom Sözlüğü
Pazar İstatistikleri
Yararlı Linkler