Telekonferans Servisi Nedir?

Aynı anda birden fazla kişi ile görüşme imkanı sağlayan bir servistir.Nasıl Çalışır?

Arama Kartından:
Arama kartından pin kodunuzu girdikten sonra 0212 947 47 47 yi arayınız veya *9 u tuşlayarak servise bağlanınız.

Sabit ve Cep Telefonunuzdan:
Sabit veya cep telefonunuzdan 0212 947 47 47 yi arayınız, ardından belirlediğiniz konferans numarasını tuşlayarak konferans odası oluşturunuz.

Konferans görüşmesi yapacağınız kişiler aynı konferans numarası ile açmış olduğunuz odaya giriş yapar.Katılımcılar Telekonferansa Nasıl Katılır?

Konferansa katılım sağlamak için arama kartı kullanmadan sabit veya cep telefonunuzdan 0212 947 47 47 yi tuşlayarak servise bağlanınız.
Ardından konferans yapacağınız kişi tarafından size bildirilen konferans numarasını tuşlayarak odaya giriş yapabilirsiniz.Servisin Özelikleri Nelerdir?

 • Aynı anda birden çok kişi ile görüşme imkanı yaratarak maliyet avantajı sağlar
 • Katılımcıların arama kartı alma zorunluluğu olmadığı için, tek bir kart ile çoklu görüşme imkanı sağlar
 • Zaman kısıtı olan kişiler için zamanı efektif kullanma olanağı sağlar
 • Telekonferans servisimiz abone olmayı gerektirmez
 • Telekonferansa yurtdışından da katılım gerçekleşebilir


  Web Sitesi: tk.megatelekom.com.tr/ • Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
  Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
  Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
         
  Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
  Ana Sayfa Servislerimiz
  Sabit Telefon Hizmetleri
  Mega Carrier
  Arama Kartı
  Bilinmeyen Numaralar
  Çağrı Merkezi
  TelMy
  Hakkımızda
  Şirket Profili
  Network Altyapısı
  Arabağlantı Teknikleri
  İnsan Kaynakları
  Mega İştirakleri
  İştirakler
  İş Ortakları
  Referanslar
  İletişim
  İletişim Bilgileri
  İletişim Formu
  Bilgilendirme
  Mevzuat
  Telekom Sözlüğü
  Pazar İstatistikleri
  Yararlı Linkler